Pişmanlık mı desem?
Yine ben merhaba. Okuyucu kitlem yok aslında kendime yazıyorum gibi bir şey. 💔

Çok heveslendiğim işlerde hevesimi kaybettiğimde kendimden nefret ediyorum. Maymun iştahlılığın getirdiği bir huy bu aslında.

Evet gerçekten maymun iştahlıyım. Hemen sıkılıyorum her şeyden ve bu gerçekten sinirimi bozuyor. Bu bloğu çok büyük bir hevesle açtım. Alan adıma kadar aldım, sitemi tasarladım, yazılarımı yazdım ve sonuç yine bu, evet.Hiçbir şekilde motive olamıyorum.

Bu yazı da açıkça görüldüğü üzere bir özeleştiri. Ekşi Sözlük'te gezinirken bir başlığa (hiç acıtmasaydı derhal yapılacak özeleştiri) takıldım ve aklıma bu huyum ve unuttuğum bloğum geldi. 

Bu bloğu açmak bir pişmanlık değil aslında. En azından olmamalı. Büyük bir amaçla başlamamıştım bloğumu açarken. Sadece paylaşmak istediklerimi paylaşacaktım ama onu bile beceremiyorum sanırım. Ben yine de bu sefer boşvermemeye çalışacağım. Her şeyi boşvermekten usandım, bir şeyler için çabalamak istiyorum artık. Değişmeliyim sanırım.


Yorumlar

 1. ay tamam bak sakın haaa kaybolma tamam mııııı şekerliiiik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. arada bana geliyorlar böyle ama geçti şükür :D Buralardayım merak etme canım 。◕‿◕。

   Sil
 2. Bunun en büyük sebebi yazdıklarımızın okunmadığını bilmek. Aslında birkaç kişi de olsa bir yerlerde yazılarımı okuyorlar. Fakat biz okuduklarını bizimle etkileşime geçmedikleri için bilemiyoruz. Etkileşimden kastım da tabi ki yorumlar. Ne kadar çok yorum gelirse o kadar hevesli oluyoruz yazmak için. Aslında kimi blog yazarları bloglarını günlük gibi kullanıyor, kimse okumasa da ben yazarım diyorlar. Fakat bir yerden sonra bu olmuyor.

  Ama sen yine de yazmayı bırakma derim. Çünkü yazdıkça daha fazla takip edilirsin, daha fazla takip edildikçe de bu düşüncelerini bırakırsın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten bir şeyler başarmak istiyorum. Yazmayı da bırakmayacağım, bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. :)

   Sil

Yorum Gönder